Сьогодні, 25 липня 2018 року, завершується реєстрація електронних кабінетів вступників, нагадують у Міністерстві освіти і науки України.

Подавати через них заяви для вступу на бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти можна буде до 18-ї години 26 липня, зазначають у МОН.

Натомість вступники на молодшого спеціаліста на базі 11-ти класів матимуть можливість подавати заяви через електронні кабінети до 8 серпня. Ті, хто вступатиме на молодшого спеціаліста не лише за сертифікатами ЗНО, а на основі творчих конкурсів, мають подати електронні заяви до 1 серпня, уточнюють у міністерстві.

Там також повідомили, що на сьогодні вступники вже створили понад 161 тисячу електронних кабінетів та подали більш як 900 тисяч електронних заяв.

«Відстежити свій рейтинг за поданими заявами вступники можуть на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/. Зокрема, там можна переглянути не тільки своє місце серед інших вступників у певному виші на певну спеціальність, а й подивитися, як саме був розрахований конкурсний бал. Є також інформація про загальну кількість заяв, кількість заяв на бюджет, середній, мінімальний і максимальний конкурсні бали», – повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Читайте також: Міносвіти назвало «топ-10» спеціальностей, на які виділено найбільше «бюджетних» місць

МОН також радить вступникам, які подали заяви на бюджет і беруть участь у широкому конкурсі, не поспішати подавати оригінали документів на контракт, а дочекатися результатів розподілу місць державного замовлення, які стануть відомі 1 серпня 2018 року.

ваш коментар: