Міністерство охорони здоров’я висловило свою незгоду з рішенням Окружного адміністративного суду Києва. За повідомленням МОЗ, суд 5 вересня скасував призначення Юрія Кучина виконувачем обов’язків Національного медичного університету імені Богомольця.

За словами представників міністерства, таке рішення суд ухвалив на звернення проректорів Ярослава Цехмістера, Олександра Никитюка, Олени Стеченко, Тетяни Черенько та Олесі Линовицької, які діяли в інтересах колишньої ректорки Катерини Амосової.

«Співробітники ректорату НМУ вкотре демонструють своє небажання конструктивного вирішення робочих питань та вчиняють відвертий саботаж, що негативно відображається на роботі університету. Таке рішення суду фактично позбавляє МОЗ України можливості здійснювати свої повноваження відповідно до законодавства України, зокрема, Закону «Про управління об’єктами державної власності», – йдеться в заяві.

Ухвала Окружного адміністративного суду спрямована на забезпечення похову – проректори вимагають визнати наказ МОЗ про призначення Кучина протиправним та скасувати.

Згідно із заявою на сайті університету, обов’язки ректора наразі виконує Ярослав Цехмістер.

Читайте також: «Кумівство, хабарництво та вимагання – правила гри в медичній освіті України (світова преса)​»

У Міністерстві охорони здоров’я обіцяють оскаржувати ухвалу суду.

МОЗ звільнило Катерину Амосову з посади ректора НМУ 30 березня. У відомстві заявляли, що міністерська комісія знайшла її роботу в 2017 році незадовільною.

14 серпня МОЗ призначило виконувачем обов’язків ректора Юрія Кучина. Однак вже 15 серпня він не зміг безперешкодно потрапити на своє місце: вхід до будівлі заблокували невідомі.

ваш коментар: