Ті, хто розклеює незаконні рекламні оголошення, будуть отримувати телефонні дзвінки з вимогою усунути порушення – відповідне рішення «Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва» 15 листопада ухвалили депутати Київради.

Згідно з рішенням, розміщення оголошень має здійснюватись лише у спеціально призначених для цього місцях. Реклама, розміщена на інших елементах інфраструктури, має бути прибрана власником чи балансоутримувачем.

Читайте також: ​Заборона політичної реклами демократизує вибори (огляд преси)

В разі самовільного розміщення реклами на контактний телефон, вказаний в оголошенні, будуть надходити автоматичні дзвінки з інформуванням про порушення правил благоустрою, повідомляють у прес-службі міської влади.

«Усі оголошення, якими завішаний кожен стовп та стіни будинків – це теж обличчя нашого із вами міста. Тож відтепер всі, хто незаконно розміщує рекламні оголошення, отримуватимуть набридливі телефонні дзвінки кожні кілька хвилин до усунення порушення та сплати штрафу у разі складання протоколу про адмінпорушення», – наводять в повідомленні слова заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

Крім того, рішення Київради передбачає демонтаж так званих брендмобілів – транспортних засобів, які де-факто виконують функцію пересувних рекламних щитів.

За підрахунками столичної влади, після втілення в життя оновлених правил розміщення реклами її кількість до кінця 2018 року має знизитись з семи тисяч наявних зараз до 4 390 по всій території Києва.

Завдяки їх реалізації кількість наземних рекламних засобів вже до кінця 2018 року зменшиться до 4390 одиниць на всю територію Києва, при тому, що наразі у місті понад 7000 наземних конструкцій.

Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!

ваш коментар: